Ave Plaza
18.05.2020

Акція «Знижки 20%, 30% та 40% на 2-й, 3-й, 4-й і більше товарів у чеку в магазинах «O’STIN»

У період з 12 травня 2020 року по 19 травня 2020 року включно в магазинах «O’STIN»* ТОВ «ОСТІН», діє акція «Знижки 20%, 30% та 40% на 2-й, 3-й, 4-й і більше товарів у чеку в магазинах «O’STIN*» (далі – «Акція»).

В рамках Акції  при одночасному придбанні (один фіскальний чек) будь-яких двох і більше одиниць товарів з числа наявного в магазині, крім подарункових карток «O’STIN» (далі – «Акційний товар»), покупцю надається можливість отримати знижки 20%, 30%, 40%:

Знижки по Акції надаються автоматично на обраний товар згідно умов Акції та сумуються з поточними (сезонними) знижками, що вже діють на Акційні товари, за правилом складного відсотка: послідовно надається спочатку поточна (сезонна) знижка, а потім знижка по Акції. Під поняттям поточна знижка (або сезонна знижка) слід розуміти знижку, що вказана у ціннику товару.

Акційна знижка не сумується зі знижками (крім сезонних) по будь-яким іншим акціям, що діють у даний період в магазині(ах) «O'STIN»* (покупець має право самостійно обирати, в якій Акції взяти участь для отримання максимальної вигоди).

Бонусна знижка по клубній карті «O’STIN» не сумується  зі знижкою по Акції.

Подарункові карти «O'STIN» участі в Акції не беруть і не можуть бути умовною «розрахунковою одиницею» товару відповідно до умов Акції.

При поверненні товару, який був придбаний з Акційною знижкою в період дії Акції та одночасному (один фіскальний чек) придбанні нового, аналогічна Акційна знижка не надається.

У разі повернення товару в період проведення Акції, повертається сума, фактично сплачена грошовими коштами і підтверджена розрахунковим документом.

Умови використання Клубної картки «O’STIN» при придбанні Акційних товарів по Акції (при поверненні Акційних товарів, придбаних в період Акції) – згідно з загальними умовами Положення про Клубну Програму лояльності «O’STIN».

* Маються на увазі магазини «O`STIN», які відкриті для споживачів внаслідок скасування заборони їх роботи у зв’язку із запровадженням в Україні карантину, спрямованого на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Акція «Знижки 20%, 30% та 40% на 2-й, 3-й, 4-й і більше товарів у чеку в магазинах «O’STIN»