Ave Plaza

KSD AURUM

0 800 759 569

aurum.in.ua

KSD AURUM

KSD AURUM – мережа мультибрендових ювелірних магазинів. Заснована в 2003 році в Києві, компанія KSD AURUM сьогодні – це велика мережа, що налічує 45 магазинів, розташованих по всій Україні.

Поєднання широкого асортименту ювелірних виробів, багатого досвіду компанії і професіоналізму співробітників дозволяє забезпечити індивідуальний підхід, комфортну атмосферу і високу якість сервісу для кожного клієнта.

Різноманітність ювелірної краси – це філософія і головна перевага KSD AURUM.

Ми прагнемо до того, щоб всі наші клієнти могли підібрати відповідні для себе прикраси, які підкреслять їх стиль і унікальність. Саме тому ми регулярно відстежуємо модні тенденції і підбираємо для магазинів мережі кращі колекції від більш ніж 50 українських виробників.

Завдяки співпраці з кращими виробниками України ми надаємо нашим покупцям широкий вибір різноманітних ювелірних прикрас із золота і срібла, виконаних в різних стилях. Різноманіття лаконічних і витончених сережок, ланцюжків різного цікавого плетіння, витончених підвісок, кулонів, тонких і об'ємних браслетів, вишуканих виробів, інкрустованих дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням, хрестиків, ладанок і розкішних каблучок дозволяє нашим клієнтам обрати щось особливе для себе.

Офіційний сайт: aurum.in.ua

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:
www.facebook.com/ksdaurum/
www.instagram.com/ksd_aurum_jewelry

1 поверх

barsalata CALZEDONIA Mega Vision I CAN McDonalds, McCafe Roll Club Accessorize ROSHEN Secunda BROCARD INTIMISSIMI KSD AURUM

2 | 3 | 4

KSD AURUM