Ave Plaza

PORTMONE

PORTMONE

Шкіряним виробам як ніяким іншим притаманні стиль, краса, елегантність і статус. Вироби зі шкіри не виходять з моди, вони не піддаються її мінливим тенденціям.  Тому купити сумку або гаманець з такого матеріалу воліють як прихильники класики, так і люди, якi активно стежать за модою.

Portmone раді представити Вам якісну кожгалантерею в широкому асортименті.  У нас Ви можете купити сумку, гаманець, затиск або клатч європейських виробників, які давно зарекомендували себе на ринках Європи, Росії, Китаю, Нової Зеландії та ін. країн. Торгові марки «BUONO LEATHER» (Нідерланди), «ABACCINO» (Іспанія), «GIUDI» (Італія), «LECERF» (Іспанія) та iнш. не залишать Вас байдужими завдяки своєму стилю, якості, витриманості, які підкреслять індивідуальність і смак.  Особливу увагу варто звернути на так звані «аксесуари»: косметички, візитниці, ключниці, обкладинки для автодокументів і паспорта - ці приємні та корисні дрібниці стануть прекрасними помічниками в доповненні Вашого стилю.

Якщо Ви бажаєте зробити собі, своїм близьким або бізнес-партнерам хороший подарунок, ми пропонуємо ефектну кожгалантерею і безкоштовну подарункову упаковку. Приходьте і переконайтеся самі - острівець в ТРЦ «AVE PLAZA» за адресою Харків, вул.  Сумська, 10, 3 поверх (біля ескалатора).  Чекаємо Вас і бажаємо вдалих покупок!

3 поверх

MAXA Білизна Street ANDRE TAN THE BLACK COMPANY YoYo color bar Portmone Паспортный сервис Паспортный сервис SK-House chilia Sarafan TUI Ukraina

1 | 2 | 4

PORTMONE