Ave Plaza

Секунда

(095) 262 43 10, 714 16 73

secunda.com.ua

Секунда

Секунда – це торгова мережа магазинів годинників з 20-річним досвідом роботи. На даний момент кількість магазинів торговельної мережі «Секунда» нараховує 40 торгових точок у різних регіонах України. За час перебування на ринку магазини цієї мережі високо оцінили шанувальники витончених і надійних годинників з Швейцарії, Франції, Німеччини та Японії. Представлені моделі наручних годинників таких відомих брендів, як Balmain, Casio, Continental, Guess, Jacques Lemans, Michelle Renee, Lannier, Pierre Lannier, Police, Royal London, Tissot захоплюють розмаїттям дизайну і функціональними можливостями.

Крім наручних годинників, в магазині «Секунда» в ТЦ «Аве Плаза» представлена інтер’єрна група годинників (настільні, настінні й підлогові моделі) торгової марки «Power», а також барометри і термометри німецької фірми «Fischer».

«Секунда» допомагає своїм клієнтам в прагненні до краси і контролі над часом завдяки єдиній команді майстрів годинникової справи і професіоналів з продажу. Годинники від магазину "Секунда" не просто прикрасять ваш будинок, а й додадуть завершеності будь-якому інтер'єру або вашому індивідуальному образу незалежно від того, чи надаєте Ви перевагу діловому, спортивному, повсякденному або гламурному стилю. Адже Секунда – це годинники для кожного!

Час роботи: 10:00 – 21:00 без вихідних та перерви

Дисконтна програма:

facebook.com/secunda.com.ua/

instagram.com/secunda.ua/

1 поверх

barsalata CALZEDONIA Mega Vision I CAN McDonalds, McCafe Roll Club Accessorize ROSHEN Secunda BROCARD INTIMISSIMI KSD AURUM

2 | 3 | 4

Секунда