03.02.2016

Торговому центру АВЕ ПЛАЗА - 4 РОКИ!!!

27 лютого, о 15.00 годині

ІМЕНИННИЙ ПИРІГ  АВЕ ПЛАЗА

Торговому центру АВЕ ПЛАЗА - 4 РОКИ!!!

Іменинна акція для відвідувачів центру «1000 грн. і не один приз ...! »

З 1 по 27 лютого приходь в АВЕ ПЛАЗА, купуй, зустрічайся з друзями, збирай чеки на суму не менше 1000 грн. і отримуй гарантований подарунок від іменинника!

27 лютого принось чеки, реєструйся і приймай участь у святковому розіграші головного призу – СЕРТИФІКАТА на 5000 грн. для шопінгу в АВЕ ПЛАЗА !!!

27 лютого, о 15.00 годині – початок святкування Дня Народження АВЕ ПЛАЗА

17.00 – розіграш головного призу

 

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «1000 грн. і не один приз ...! »:

  1.      В акції можуть взяти участь всі відвідувачі ТОЦ АВЕ ПЛАЗА, які робили покупки в лютому 2016 року в магазинах або кафе центру.
  2.      Загальна сума чеків (якщо чеків багато) або сума одного чека повинна бути не меншою ніж 1000 грн.
  3.      Всі покупці торгового центру, які зберуть і зареєструють чеки на суму не менше 1000 грн., отримують гарантований подарунок від торгового центру – брендовану термокружку. Гарантований подарунок від   торгового центру АВЕ ПЛАЗА видадуть кожному учаснику акції під час реєстрації чеків.
  4.      Всі покупці торгового центру АВЕ ПЛАЗА, які зберуть і зареєструють чеки на суму не менше 1000 грн., отримують можливість взяти участь у розіграші головного призу - СЕРТИФІКАТА на 5000 грн. для шопінгу в торговому центрі АВЕ ПЛАЗА.
  5.      Для участі в розіграші головного призу необхідно заповнити анкету учасника розіграшу.
  6.      Час реєстрації чеків і заповнення анкети - 27 лютого, 11.00 - 17.00 годин, перший поверх центру, біля панорамного ліфта.
  7.      Присутність учасника розіграшу під час розіграшу ОБОВ'ЯЗКОВА. Якщо учасник розіграшу, чиї чеки були обрані в лототроні, відсутній, то право на виграш головного призу переходить іншому претендентові на перемогу з числа учасників розіграшу.
  8.      Головний приз акції - СЕРТИФІКАТ на суму 5000 грн. для здійснення покупок в магазинах і кафе ТОЦ АВЕ ПЛАЗА є дійсним для реалізації протягом місяця, тобто до 31 березня 2016 року. Деталі необхідно уточнювати у організаторів заходу.
  9.     !!! Співробітники магазинів і кафе торгового центру АВЕ ПЛАЗА, керуючої компанії центру не можуть брати участь в акції «1000 грн. і не один приз ...! ».

В програмі свята «ІМЕНИННИЙ ПИРІГ АВЕ ПЛАЗА»:

 

СПЕЦІАЛЬНИЙ ГІСТЬ СВЯТА  –  відома українська група LAFESTA music  project ***

LAFESTA project

 

*** На думку музичного журналу «Djam» LAFESTA є одним з найбільш стильних музичних проектів Східної Європи, чиї пісні стали саундтреками для «HD fashion TV», «Madrid Fashion Week», «Світське життя». Група LAFESTA єдина в Україні, що виступає в стилі електронної та лаунж опери. Кліпи, зняті в Лондоні, Барселоні, Валенсії, ротувалася на провідних музичних телеканалах, а авторський альбом було записано у супроводі симфонічного оркестру.

«ЖИВИЙ» концерт групи LAFESTA відбудеться о 19.00 годині,

на фуд-корті 4-го поверхуТОЦ АВЕ ПЛАЗА

ВХІД  ВІЛЬНИЙ !

 

 

ПАРТНЕРИ СВЯТА:

Магазин МОНПАСЬЄ,

Магазин СHARTAGE,

Магазин BROCARD (На 27.02.2016 з нагоди дня народження ТЦ Аве Плаза – будемо надавати додаткові знижки: 30 % на весь асортимент товару в магазині, окрім подарункових сертифікатів та парфумерії торгових марок Шанель та Діор),

Магазин ОСТІН,

кафе Coffe Garage,

модельне агенство НІКА-МОДЕЛС,

дитячий театр мод «МАЛаХІТ»

 

ПРИХОДЬ, ОТРИМУЙ ПОДАРУНКИ,

ВИГРАВАЙ ГОЛОВНИЙ ПРИЗ   И   ХОРОШИЙ НАСТРІЙ !!!

Торговому центру АВЕ ПЛАЗА - 4 РОКИ!!!