ua
22.08.2016

Проект до Дня Міста - «УЛЮБЛЕНИЙ ХАРКІВ» в ТОЦ АВЕ ПЛАЗА

Проект-квест, приурочений до Дня Міста «УЛЮБЛЕНИЙ ХАРКІВ», який проходив 20 серпня в торговому центрі АВЕ ПЛАЗА, приніс багато емоцій і вражень учасникам і гостям свята. Пристрасті вирували неабиякі! У квесті, за попередньою реєстрацією, взяли участь 8 команд, в кожній з яких було по 5 учасників. Серед учасників: 50% на 50% дівчат і хлопців, співробітники компаній і студенти, молоді інженери і айтішники, фармацевти і викладачі, досвідчені учасники квестів і новачки. Всі учасники творчо підійшли до питання придумування назви для своїх команд: «Однокопчені», МІСТО Х (команда харківського інформаційного порталу), «ПРОСТО РАЗОМ», «ЗІРКА», SUNNY, СВОЇ, АПТЕКАРІ, KHARKOV SKYRIDERS. Кожна команда, що отримала в будівлі ТОЦ АВЕ ПЛАЗА конверт з першим завданням, повинна була пройти 10 точок, заданих сценарієм квесту. Це були знакові місця Харкова, з якими пов'язана історія міста, традиції харків'ян. Фінішували команди також в ТОЦ АВЕ ПЛАЗА.

Це був пізнавальний, пішохідний квест, який вимагав від учасників кмітливості, витривалості, знання історії міста, фізичної підготовки. Треба сказати, що в підсумку, всі команди впоралися із завданнями квесту. У трійку лідерів вибилися команди «ПРОСТО РАЗОМ», МІСТО Х, KHARKOV SKY RIDERS. Вивчивши всі обставини проходження завдань квесту (час проходження, відповіді на питання, наявність \ відсутність штрафного часу і т.д.), організатори квесту прийняли рішення віддати справедливу перемогу команді KHARKOV SKY RIDERS. ВІТАЄМО КОМАНДУ ПЕРЕМОЖЦЯ! Вони стали володарями сертифікатів на 2000 грн. для здійснення покупок в магазинах ТОЦ АВЕ ПЛАЗА! При цьому всіх учасників квесту торговий центр АВЕ ПЛАЗА заохотив сертифікатами на безкоштовні авторські екскурсії від Валерії Кульшицької.

Поки команди вирішували завдання квесту, в АВЕ ПЛАЗА тривала святкова програма: розіграш призів від магазинів ТОЦ АВЕ ПЛАЗА серед серпневих покупців, виступ харківської співачки АНАСТАСІЇ БЛІНКОВОЇ, красивий номер «УЛЮБЛЕНИЙ ХАРКІВ» від вихованки центру пісочної анімації НОННИ ГОРБАЧЕНКО, подарункова екскурсія на даху ТОЦ АВЕ ПЛАЗА для всіх гостей центру від автора оригінальних пішохідних «ЕКСКУРСІЙ ДЛЯ СВОЇХ» Валерії Кульшицької, а також відкриття тематичної фотовиставки до Дня Міста від Харківського Фотоклубу.

ПРИЗИ, ЦІКАВІ ЗУСТРІЧІ і СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ в цей день були гарантовані всім учасникам свята!

 

!!! З фотозвітом про захід ви можете ознайомитися в розділі «ФОТОГАЛЕРЕЯ» на сайті ТОЦ АВЕ ПЛАЗА

Проект до Дня Міста - «УЛЮБЛЕНИЙ ХАРКІВ»  в  ТОЦ АВЕ ПЛАЗА