Roll Club

(057) 780 28 77, (099) 453 88 77
(098) 486 88 77, (093) 419 88 77

www.roll-club.kh.ua

Служба доставки їжі Roll Club на протязі шести років радувала харків’ян якісними та різноманітними стравами, і продовжує це робити!

На даний момент ми вже встигли відкрити свій перший ресторан у нашому місті, а зараз, із задоволенням запрошуємо Вас відвідати наше кафе формату фуд-корт-місце, де можна насолоджуватись вже здавана улюбленими стравами, а також куштувати новинки: або за одним з наших столиків прямо у торгівельному центрі, або зробивши замовлення з собою.

Головним кредо нашого закладу є якість, у підтвердження цьому, команда Roll Club пропонує спробувати страви від кухарів-професіоналів, з якими будуть чудово гармоніювати різноманітні напої з нашого меню. Ми використовуємо тільки найякісніші і найсвіжіші інгредієнти, професійне європейське обладнання, найчистішу питну воду-усе це дає нам можливість готувати найсмачніші роли, WOK, пасту та багато іншого.

У нашому меню представлено декілька національних кухонь світу: японська, італійська, китайська та європейська, тому ми сподіваємося, що зможемо догодити смаку кожного Гостя. Характер інтернаціональності відображений не тільки у меню, а й в елементах фірмового стилю та логотипі. Фірмова палітра кольорів, використаних у інтер’єрі, також продиктована кольорами прапорів країн, чия кухня представлена у закладі.

З нетерпінням чекаємо на Вас у гості щоденно з 10:00 до 22:00 на ароматний сніданок, ситний обід та вишукану вечерю. Ми  гарантуємо, що наші ціни Вас тільки порадують, а позитивні емоції від візиту до Roll Club – змусять повертатися знову!

1 поверх

barsalata CALZEDONIA Mega Vision MOYO McDonalds, McCafe Roll Club Accessorize ROSHEN Secunda BROCARD INTIMISSIMI KSD AURUM

2 | 3 | 4

Roll Club