Паспортний сервіс

(044) 392 01 94

kharkiv.pasport.org.ua/contact

В центрі «Паспортний сервіс» Харків кожен громадянин України може оформити як звичайний так і біометричний закордонний паспорт, як для себе так і для дитини.

Торгова марка «Паспортний сервіс» офіційно зареєстрована державним підприємством «Документ», а саме підприємство успішно надає послуги з оформлення закордонних паспортів з 2004р.

При створенні центрів були побудовані ефективні бізнес-процеси, запроваджені високі стандарти обслуговування. Для зручності клієнтів подбали й про додаткові супутні послуги: страхування для виїжджаючих за кордон, проставлення апостилю та його офіційний переклад, довідки про несудимість тощо).

Підготовлені фахівці забезпечують високу пропускну спроможність. Середня тривалість оформлення закордонного паспорту складає близько 20 хвилин і це з урахуванням часу на оплату. Центр «Паспортний Сервіс» Харків забезпечений сучасною технікою, платіжним та POS-терміналом(можливість розрахуватися карткою VISA/Maestro), електронною чергою, загальнодоступним Wi-Fi, зручними меблями і навіть ігровою зоною для дітей.

Про готовність закордонного паспорту клієнт отримує SMS-повідомлення або ж самостійно перевіряє її за допомогою on-line сервісу. Послуги ДП «Документ» надає клієнтам на добровільній платній основі й ціна оформлення значно нижча від аналогічних послуг, що надаються багатьма іншими: юридичними та консалтинговими фірмами, туристичними компаніями тощо. Всі пільги, що клієнт має при оформленні закордонного паспорту згідно чинного законодавства, діють.

68% відсотків наших клієнтів прийшли в Паспортний Сервіс за порадою знайомих, що свідчить про якісний сервіс європейського рівня, яким приємно поділитися.

Очікуємо Вас на оформлення закордонного паспорту: 3 поверх ТОЦ «AVE PLAZA» ПН-ПТ з 10:00 до 18:00, СБ з 10:00 до 15:00

3 поверх

MAXA Білизна Street ANDRE TAN FAIRY FOX THE BLACK COMPANY YoYo color bar Паспортный сервис Паспортный сервис SK-House chilia Sarafan TUI Ukraina

1 | 2 | 4

Паспортний сервіс