Sincera

(091) 321 31 43

sincera.ua

Історія Sincera – це історія, яка заслуговує бути розказаною. Італійський бренд відрізняється не тільки своєю вишуканістю, а й надзвичайним перетворенням – за короткий час невеликий проект зі створення колекції прикрас трансформувався в окрему марку, яка підкорила серця жителів різних європейських країн.

Sincera увійшла в світ аксесуарів з моменту початку співпраці талановитих дизайнерів, які раніше розробляли аксесуари для брендів зі світовим ім'ям. В результаті цей спільний експеримент подарував життя повноцінним колекціям прикрас. Успішний старт став поштовхом для подальшого розвитку бренду, яке триває і по сьогоднішній день. Ми завжди знаходимося в пошуках нових форм, тенденцій і кольорових рішень.

В античну епоху існувало поняття Sin Cera – «Без Воску». Майстри використовували в своїй роботі віск, з метою приховати дефекти, що дозволяло продавати товар за завищеними цінами. Але деякі майстри проставляли на своїй кераміці спеціальний знак – Sin Сеra (без воску), який вказував на унікальність і оригінальність виробу. З тих пір і виникло це стійке словосполучення, що свідчить про справжній талант, автентичність та здатність художника створювати шедеври – «Без Воску» (Sin Cera). На сьогодні дизайнери бренду Sincera також дотримуються цього принципу. Їх робота підтверджує, що прикраси ТМ Sincera заслуговують носити таке сильне і зобов'язуюче ім'я. Всі вироби несуть в собі оригінальність і щирість, що підкреслюють особистісну індивідуальність і красу.

Цінність прикрас Sincera полягає у високому смаку кожного виробу. Але головним фактором самобутності прикрас є любов, з якою вона створюється! Творчість, нові віяння і креативність – все це властиво продукції ТМ Sincera, яка знайде відгук у душі кожної жінки!

Facebook https://www.facebook.com/sincera.ua

Instagram https://www.instagram.com/sincera.ua

2 поверх

VAHOME K-Market Igraski Arber Kleo COLIN’S Sincera Columbia Ostin Sasha-Fabiani birba-club

1 | 3 | 4

Sincera