SK HOUSE

(057) 761 78 21, (093) 761 78 21

www.sk-house.ua

Дорогі шанувальниці торгової марки "SK HOUSE"! Нарешті, за численними проханнями, наш інтернет-магазин відкрив філію у форматі бутіка в одному з кращих торгових центрів міста! Тепер всі жителі та гості міста Харкова зможуть насолодитися не тільки інтернет- шопінгом, а й оцінити якість в реальності, приміряти зручні і красиві наряди .

Наш бренд SK -House був створений в 2009 році, об'єднавши в собі головні критерії – наймодніші тенденції, високу якість і демократичні ціни. Цій тенденції ми дотримуємося і донині. Нашими постійними покупцями є абсолютно різні люди, яких об'єднує прагнення виглядати стильно, відчувати себе абсолютно комфортно, підкреслюючи при цьому свою індивідуальність.

У нашому модному будинку навіть найвимогливіші цінителі шопінгу зможуть підібрати собі одяг за смаком. Вас чекає широкий асортимент класичних і повсякденних нарядів, взуття, виробів зі шкіри та хутра, гламурних спортивних костюмів та одягу в оригінальному стилі Swag. А професійні продавці- стилісти завжди допоможуть Вам визначитися з розміром і підібрати найоригінальніші образи, відповідні саме Вам! Модний дім жіночого одягу "SK HOUSE" – ми не слідуємо трендам. Ми їх формуємо!

3 поверх

MAXA Білизна Street ANDRE TAN FAIRY FOX THE BLACK COMPANY YoYo color bar Паспортный сервис Паспортный сервис SK-House chilia Sarafan TUI Ukraina

1 | 2 | 4

SK HOUSE