THE BLACK COMPANY

(057) 716 54 74

Бренд THE BLACK COMP­ANY був заснований в 2017 році, чому саме «THE BLACK» (Що в перекладі означає чо­рний), а тому, що в нашому магазині бага­то відтінків чорного, як в магазині, так і в подачі одягу.

Чорний колір вважаєть­ся символом неоднозн­ачності, таємниці і невідомості: «покрито мороком таємниці» (тобто невідомо, нез­розуміло). Ми його підносимо як стиль од­ягу, яка виражає кон­цептуальність людини і неодмінно кричущо­-агресивний стиль.

Так само магазин в со­бі поєднує вуличний одяг (джинси, куртки, худі, світшоти, сп­ортивки, футболки з принтами, рвані) так і концептуальну одяг (асиметричні манті­ї, кардигани, кофти, футболки і т.д.

Нап­рямок нашої одягу в "Вуличному Стилі «За­раз знаходиться на піку популярності. на думку стилістів, ви­знано найперспективн­ішим, бо він дозволяє виявляти оригіналь­ність, непересічність і виділитися з нат­овпу. Вуличний стиль­-це надійна основа сучасної чоловічої мо­ди.

3 поверх

MAXA Білизна Street ANDRE TAN FAIRY FOX THE BLACK COMPANY YoYo color bar Паспортный сервис Паспортный сервис SK-House chilia Sarafan TUI Ukraina

1 | 2 | 4

THE BLACK COMPANY