VAHOME

Торгова марка VAHOME була заснована в Туреччині в 2000 р. З перших днів заснування VAHOME поставив перед собою мету: Надання якісного продукту та обслуговування у своїх магазинах. За 14 років роботи VAHOME став одним з швидко розвиваючих брендів в Туреччині, і заслужив відмінну репутацію в області продажу домашнього текстилю, посуду та кухонного начиння.

Перший брендовий магазин VAHOME в Україні був відкритий у м Харкові в ТЦ «AVE PLAZA» наприкінці 2014

У магазині представлені такі марки як SCHAFER, CLASY, BELINDA, ANTIK.

SCHAFER. Це одна з найстаріших і провідних компаній в області посуду в Туреччині. «SCHAFER» представлено в 77 країнах світу. Вся продукція виконана із застосуванням передових технологій виробництва з висококласних матеріалів. Посуд повністю відповідає найсуворішим світовим стандартам в галузі безпеки та екології. Всі предмети виготовлені з екологічно чистих продуктів.

CLASY. Відомий бренд «CLASY» був заснований 1993 р, і в наслідку зарекомендував себе як провідний бренд текстилю в Туреччині. Продукція «CLASY» завжди відповідає високим вимогам якості та дизайну, і займає лідируючі позиції у світі домашнього текстилю. «CLASY» представлено в понад 30 країнах світу. Стандарти якості продукції «CLASY» підтверджені численними міжнародними сертифікатами.

BELINDA. Бренд був заснований в 1997 г. «BELINDA» це відомий турецький виробник халатів та рушників для будинку, який відрізняється високою якістю продукції і розробками в області удосконалення існуючих моделей домашнього текстилю на користь зручності і комфорту. Широкій асортимент лінійки халатів від «BELINDA» за порами року (зимові та літні моделі), призначенню (халати після купання, для лазні та сауни) формуються на основі використання різних за складом і властивостями тканин: мікрофібра, велюр, махра, бамбук, шовк, трикотаж, жаккард.

ANTIK. Бренд «ANTIK» був заснований 1972 За більш ніж 40 років «ANTIK» став одним з великих виробників домашнього текстилю Туреччини. В область виробництва «ANTIK» входить такі компоненти домашнього текстилю як: ковдра, подушка, постільна білизна, покривало, дитячі спальні набори і т.д.

2 поверх

VAHOME K-Market Igraski Arber Kleo COLIN’S Columbia Ostin Sasha-Fabiani birba-club

1 | 3 | 4

VAHOME