ua

БЦ «Аве Плаза» пропонує в оренду комфортні офісні приміщення в центрі міста!

З питань оренди – звертайтесь за телефоном: +38 050 469 70 08 (Тетяна Бугай, менеджер з питань оренди)

 

Торговельно-офісний центр «Аве Плаза», який відкрив свої двері для відвідувачів наприкінці 2011 року, 23 грудня, – це семирівнева сучасна будівля, що була спроектована провідними архітекторами Харкова. АВЕ ПЛАЗА має всі переваги великого багатофункціонального комплексу, що об’єднав під одним дахом торгові галереї, бізнес-центр класу А, фуд-корт, культурно-розважальну зону.

АВЕ ПЛАЗА – це нова точка відліку ділового та культурного життя першої столиці. Позитивні емоції, яскраві фарби, повнота життя.

ТОЦ Аве Плаза розташований у центральній частині м. Харків, у центрі ділового району. Поблизу знаходяться три станції метро (м Історичний музей, м. Площа Конституції, м. Архітектора Бекетова), а також зручні транспортні розв’язки та зупинки міського транспорту. Розташування ТОЦ Аве Плаза на одній із головних вулиць Харкова робить його легкодоступним із будь-якої частини міста і гарантує розвинену інфраструктуру району.

Площа офісних приміщень (4-7 поверхи) складає 6 267 кв.м

 

Власник:

Uniqa

Компанія Uniqa Real Estate AG (Відень, Австрія)

 

Керуюча компанія:

Рустлер Недвижимость Сервис

Професійна керуюча команда компанії «Рустлер Нерухомість Сервіс» - це дочірнє підприємство компанії Rustler Group, яка надає послуги з управління нерухомістю більше 75 років у Австрії, Чехії, Словаччині, Угорщині, Сербії, Німеччині та Україні.

АВЕ ПЛАЗА