ua
03.12.2016

Дитячий книжковий фестифаль "Книгоподорож" в AVE PLAZA

Харків на один тиждень стане містом книжкових подорожей!

«КнигоПодорож» - це український дитячий фестиваль від видавництва «Ранок».

Кожен день фестивалю – нова зупинка, сповнена пригод та невідомого. Ваш білет – любов до читання. А далі – все включено: веселі розваги, пізнавальні тренінги, корисні майстер-класи, екскурсії, ігри, дискусії, подарунки… До речі, про подарунки, один із них знижка -15 % на книжки різних категорій для кожного дня фестивалю, починаючи з 6 грудня! Вхід на заходи фестивалю – вільний!

Не проґав знижку на потрібну книжку!

5 грудня – зупинка, на якій всі бажаючі зможуть ознайомитись із видавництвом «Ранок»: його творчим центром, письменниками та культурними діячами. В цей день всі бажаючі зможуть відвідати екскурсію видавництвом «Ранок», а також висловити свою думку на літературній дискусії.

6 грудня – зупинка, присвячена наймолодшим читачам. Познайомтеся із відомою письменницею Іриною Сонечко та її вигаданими героями і дізнайтеся, як правильно читати книжки малюкам. І, як бонус, замовляйте на сайті книжки для найменших зі знижкою 15%!

7 грудня – наступна зупинка навчить вас весело та корисно проводити вільний час.  Відвідайте справжню школу ельфів та навчіться робити новорічні подарунки, дізнайтеся, як подарувати нове життя використаним розмальовкам, та, звісно ж, шукайте знижку на нашому сайті! Цього разу в категорії «Дозвілля».

8 грудня – день, присвячений вашому розвитку та навчанню. Малюки зможуть спробувати свої сили в інтерактивних тестах, а батьки довідаються, що робити, щоб навчання приносило не тільки користь, а й задоволення. Мінус 15 % на книжки для розвитку та навчання тільки в цей день!

9 грудня – зупинка у світі казок. Лялькова вистава та тренінг для батьків і дітей «Казкотерапія». А  книжки серії «Читаємо дітям» у цей день зі знижкою 15%.

10 грудня – зупинка для читачів, що не потребують допомоги батьків. Для тих, хто вже сам уміє читати. А такі читачі, безперечно, вміють цінувати книжкові ілюстрації. Хочеш дізнатися про них більше та навіть сам навчитися їх створювати? Саме час зупинитися! А ще поспілкуйся з автором улюбленого бестселеру про Артеміса Фаула Йоном Колфером! І це ще не все. Ти зможеш дізнатися, як правильно обрати потрібну книгу, ну і… отримати знижку. Цього разу на книжки для самостійного читання.

11 грудня – остання зупинка. Вона перенесе нас в захопливий світ наукових відкриттів. Пройди квест на знання тварин світу та відчуй себе космонавтом, що досліджує безкрайній Всесвіт. А книжки-енциклопедії купуй зі знижкою 15 %.

Це справжнє свято для розумників! Щодня заходьте на сайт. Ви обов’язково знайдете те, що шукали!

Дитячий книжковий фестифаль