28.03.2016

Міні-Міс і Міні-Містер Ave Plaza

26 березня в торговому центрі Ave Plaza відбулася красива і неймовірно зворушлива подія - дитячий конкурс краси і талантів «Міні-Міс і Міні-Містер Ave Plaza». В масштабному конкурсі взяли участь дівчата та хлопці від 4 до 15 років, а його організаторами виступили сам торговий центр АВЕ ПЛАЗА і продюсерський центр pro-KIDS Time. З 78 осіб, зареєстрованих юних учасників заходу, для участі в конкурсі було відібрано 42 конкурсанти.

Так приємно було спостерігати за юними учасниками, які намагалися продемонструвати всі свої таланти у всій красі! Гості Ave Plaza отримали величезне задоволення від грандіозного свята дитячого таланту і краси! Хтось здивував глядачів танцювальним номером, хтось гімнастичною композицією, а хтось здивував глядачів справжньою акторською майстерністю.

Складне завдання стояло перед членами журі конкурсу «МІНІ МІС і МІСТЕР АВЕ ПЛАЗА». Всі юні учасники були гідні стати переможцями конкурсу. Спочатку організаторами було прийнято рішення обрати переможців у кожній з 4-х вікових категорій учасників.

Переможцями конкурсу МІНІ МІС і МІСТЕР АВЕ ПЛАЗА »стали:

Переможницею за версією одного з партнерів заходу - ТМ STYLE AVENUE стала КОРНІЄНКО ЮЛІЯ

Вікова категорія 4-6 років – ШУРДА КСЕНІЯ и БОНДАРЧУК КИРИЛО

Вікова категорія  7-9 років – ВОЛОНЧУК МІЛА и МЕГЕРА АНДРІЙ

Вікова категорія  10-12 років – ОСТАПЕНКО ДАРІЯ и КОНДРАТЕНКО НАЗАР

Вікова категорія  13-15 років - АНГЕЛОВСЬКА КАРІНА.

           До речі, саме КАРІНА АНГЕЛОВСЬКА отримала приз глядацьких симпатій за результатами голосування на сторінці центру в соціальній мережі «В КОНТАКТІ». Так що думки журі та глядачів збіглися на 100%!

Переможницею за версією одного з партнерів заходу - ювелірного бутіка STYLE AVENUE стала КОРНІЄНКО ЮЛІЯ.

ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ і ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!

Треба відзначити, що всі юні таланти, які взяли участь в конкурсі, були нагороджені подарунками від партнерів свята: дитячого розважального центру «КОНСТРУКТОР», ювелірного бутіка STYLE AVENUE, Мережі сімейних розважальних комплексів «ІГРОЛЕНД», мотузкового парку S-PARK, event-агентства « БОРОВИЧОК».

Міні-Міс і Міні-Містер Ave Plaza