ua
14.07.2020

Дозволь собі більше з AURUM…

Розпал літа – це пора сяючої жіночої краси, пора здійснення мрій. Саме в цей час приємно дозволити собі нові яскраві вбрання та аксесуари, адже ми не ховаємо їх під верхній одяг. Новий літний образ – це новий настрій та нові емоції…

Акційна пропозиція на золоті каблучки та сережки за супер – лояльними цінами від компанії AURUM, допоможе Вам придбати не тільки каблучку чи сережки, а, можливо, повністю гарнітур. Адже стилістично підібрані ювелірні прикраси в комплекті завжди зроблять Ваш образ завершеним та самодостатнім.

Це особливо важливо для ювелірних виробів з кольоровими вставками. Не придбавши такі прикраси у комплекті відразу, іноді буває складно підібрати каблучку чи сережки з відповідним відтінком вставки.

Асортимент компанії AURUM надзвичайно широкий, адже це - ювелірна продукція понад 60 українських виробників. Кожна компания-виробник має власних художників та дизайнерів ювелірних прикрас, має власний стиль. Саме за цим стилем можна впізнати цікаві і виразні прикраси компаній «SOVA», «Кimberli», «TANGO», «AGNI» та багатьох - багатьох інших.

Компанія AURUM підбирає до ювелірних колекцій своїх магазинів продукцію кращих виробників. Так, наприклад, асортимент каблучок налічує понад 1000 різновидів, сережок - понад 1200 (!!!). Усі ці прикраси різнопланові і можуть задовольнити очікування найвибагливіших поціновувачів ювелірних аксесуарів.

Створюйте нові образи, отримуйте приємні емоції – ми дуже стараємося для ВАС!!!

Деталі акції:

Спеціальна фіксована ціна 1299 грн за 1 грам

  1. Акція діє у всіх магазинах мережі AURUM з 7 липня по 2 серпня 2020 року;
  2.  Фіксована ціна 1299 грн/г діє лише на золоті сережки, золоті каблучки (окрім обручок) та золоті перстні без вставок дорогоцінного каміння (сапфіри, рубіни, смарагди, діаманти);
  3. Знижка за дисконтом клієнта діє при купівлі виробів за даною акцією, накопичення покупок відбувається;
  4. При купівлі виробів за фіксованими цінами знижки по іншим акціям, одночасно діючими в магазині, у тому числі знижка до Дня народження клієнта, не діють;
  5. Спеціальна фіксована ціна 1299 грн/г не діє на обручки;
  6. Індивідуальні промокоди, отримані у Viber-повідомленні, не діють при купівлі виробів за фіксованою ціною;
  7. Послуга обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі.

* Правила та умови Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього терміну проведення Акції.

Дозволь собі більше з AURUM…