ua

ROSHEN

Кондитерська Корпорація ROSHEN – один з найбільших світових виробників кондитерських виробів та входить у першу двадцятку  у рейтингу Candy Industry Top 100. Під власним «солодким знаком якості» ROSHEN виробляє понад 320 найменувань високоякісних кондитерських виробів (шоколадні і желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти). Загальний обсяг виробництва продукції досягає 450 тисяч тон на рік.

Головний офіс Корпорації розташований у м. Київ, Україна. До складу Корпорації входять українські фабрики (Київська, дві виробничі площадик у Вінниці, та Кременчуцька); Клайпедська кондитерська фабрика (Литва), Bonbonetti Choco Kft (Будапешт, Угорщина), а також масломолочний комбінат «Бершадьмолоко», який забезпечує фабрики корпорації натуральною високоякісною молочною сировиною.

01 серпня 2014 р. відбулось відкриття першого Фірмового магазина ROSHEN в місті Харкові. На сьогодняшній день Харківська мережа нараховує шість Фірмових магазинів.

В ТОЦ  «AVE PLAZA»  п’ятий Фірмовий магазин Кондитерскоє корпорації ROSHEN в Харкові відкрився 18 грудня 2014 року. 

Новий Фірмовий магазин виконано в унікальному екстер’єрному та інтер’єрному стилі.

У магазині представлено весь асортимент кондитерських виробів ТМ ROSHEN та широкий вибір ексклюзивної продукції, яку можна придбати лише у мережі Фірмових магазинів: зефір, пастила, ексклюзивна лінійка тортів, Ромова Баба, рулети, драже.

Напередодні новорічних свят, ми пропонуємо яскраву лінійку Дитячих новорічних подарунків, подарункові набори на будь-який смак та новорічну сувенірну продукцію.

Зробити свій вибір Вам завжди допоможе привітний персонал магазину.

Чекаємо на Вас у новому Фірмовому магазині за адресою: вул. Сумська 10, ТЦ «AVE PLAZA», режим роботи: з 09:00 до 21:00 без перерви та вихідних.

Наша головна мета – створювати затишну атмосферу та надати покупцям широкий вибір продукції ТМ ROSHEN.

1 поверх

barsalata CALZEDONIA MOYO McDonalds, McCafe ROSHEN Secunda INTIMISSIMI KSD AURUM

2 | 3 | 4

ROSHEN