ua

Sasha Fabiani

093 150 82 09

Бренд Sasha Fabiani був створений в 1990 році. Його основою стали сучасні напрямки у високій моді Італії. Завдяки чудовому стилю, бездоганній якості та високому комфорту, продукція бренду Sasha Fabiani заслужила популярність і визнання клієнтів всього світу.

Модне жіноче взуття марки Sasha Fabiani відрізняються сучасним стилем, зачаровують своєю барвистістю, естетикою і багатою художньою фантазією. Жіноче взуття від Sasha Fabiani здатне задовольнити потреби самої вибагливої модниці. Колекції Sasha Fabiani завжди очікувані і вражають своєю різноманітністю.

Кожна модель з представленого асортименту взуття розробляється і виготовляється висококваліфікованою групою фахівців. Вся продукція бренду Sasha Fabiani піддається ретельному контролю на кожному етапі, починаючи з проектування, вибору матеріалів, закінчуючи останньою фазою виробничого процесу. У 2006 році завдяки високій якості своєї продукції, популярності серед населення і першокласному стилю, бренд Sasha Fabiani заслужив титул «кращий бренд Китаю». У 2005 році та 2009 році бренд Sasha Fabiani був визнаний «одним з кращих рекомендованих брендів в Росії».

Продукція марки Sasha Fabiani дуже популярна в Східній Європі: в Росії, в Білорусі, Україні та Казахстані.

Віддавши перевагу продукції фірми Sasha Fabiani ви зробите мудрий вибір, який буде вас радувати завжди.

2 поверх

K-Market Igraski Arber Kleo Columbia Sasha-Fabiani birba-club

1 | 3 | 4

Sasha Fabiani