ua
10.08.2018

1 вересня
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ЧАРІВНИХ ДВЕРЕЙ у Магічній Школі Хогвартс

День Знань (1 вересня) – це час, коли всі діти шкільного віку повертаються з канікул і приступають до навчання. Багато дітей сумують, що безтурботне літо підійшло до кінця і прийшов час осягати знання.

Наша ідея зробити цей день радісним і налаштувати дітей на любов до школи та навчання.

Як відомо, найпопулярнішою і улюбленої школою у багатьох дітей стала школа Хогвартс. Місце, де отримував свої знання відомий Гаррі Поттер. Саме на цього головного героя ми і покладемо місію навчити наших гостей любові до знань та  книг.

Розповімо ми і про саму письменницю Дж. К. Роулінг, а також про користь книг у  цілому.

Ведучий свята - Гаррі Поттер.

Помічницею Гаррі Поттера стане учениця і відмінниця Герміона, яка завжди досконально вивчає шкільний матеріал і готується до всіх предметів.

Початок програми о 14.00

В рамках програми, ми для вас приготували:

А ще...на вас чекатиме чарівна лабораторія від професора Горація Слізнорт!

Чарівна лабораторія – це наукове шоу, у рамках якого професор разом з дітьми створить безліч чарівних рідин, навчиться заморожувати предмети та навіть робити азотний вибух.

Творчі майстер-класи (майстер-класи будуть проходити  на території магазину «БУДИНОК IГРАШОК», 2 поверх центру):

Майстер-клас «Мудра сова з паперу» (16:00 - 17:30)

За допомогою картону і паперу, ми пропонуємо навчити дітей робити декоративних сов. Сова – це символ мудрості. Так само сова є і символом книги про Гаррі Поттера.

Майстер-клас «Плетіння з паперової лози»  (14:00 - 16:00)

За допомогою паперової лози, можна створити безліч корисних речей для навчання, дому та декору. Ми навчимо дітей плести закладки для книг, підставки під чашки, а також робити елементи декору для дому. Такий майстер-клас розвиває мислення дітей та дрібну моторику рук.

Чарівна фото-зона

Щоб створити відповідну атмосферу свята, ми встановимо фото-зону в вигляді платформи 9 3\4. Це стіна, через яку можуть проходити діти і потрапляти в чудову країну знань і чарівництва. Також біля фото-зони працюватиме фотограф. Всі бажаючі зможуть зробити пам'ятні фотографії.

Конкурс «Книга, яку ми написали»

Як відомо, найцінніше - це рукопис! Рукописи не горять! Для конкурсу на столі буде розташовано великий рулон паперу та ручки. Учасникам конкурсу буде запропоновано написати на рулоні паперу міні-оповідання, підписати його своїм ім'ям та залишити контактні дані. Таким чином, на святі ми створимо велику колективну книгу, яка буде зберігатися в торговельному центрі «Ave Plaza».

А переможець конкурсу отримає книгу “Гаррі Поттер” у  подарунок !

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ:

 

НАСТАЄ ЧАРІВНИЙ ЧАС!!!

1 вересня <br>ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ЧАРІВНИХ ДВЕРЕЙ у Магічній Школі Хогвартс