17.02.2017

Рекламна кампанія Femestage весна-літо 2017 року з моделлю Надею Шаповал

ВОЛЕЛЮБНІСТЬ ТА САМОВИРАЖЕННЯ У СТИЛІ

Захоплюючись красою українських дівчат, та з метою додати колекції сміливих динамічних нот, польський бренд Femestage запросив Надю Шаповал стати обличчям рекламної кампанії весна-літо 2017.

Надя Шаповал - модель, dj, стиліст та продюсер fashion-зйомок втілює філософію Femestage та колекції весна-літо 2017 зокрема. Активна та цілеспрямована дівчина в уявленні польського бренду, не обирає між кар'єрою та коханням - вона бере від життя все! Мешканка мегаполісу стежить за модою та вправно поєднує тренди. Так само, як і українська модель, яка змінює у кадрі образ за образом в унісон з ритмом міста.

На правах головної героїні Надя не обмежує себе ні в чому: танцює, позує, лежачи на підлозі та піднявшись на підвіконня, комбінує речі без прив'язки до їх призначення, зав'язуючи піджак як бандажне бра та по віянню тренду приспускаючи сукню на одне плече. Волелюбність - не на шкоду класичному коду елегантності: навіть експерименти з образами спорт-шик у Надіному виконанні виглядають вишукано та актуально.

Останню ноту в гармонії концепту зіграла локація: зйомка проходила у розкішних апартаментах у центрі Києва. Спостерігала через об'єктив на енергію стилю фотограф рекламної кампанії Ксенія Каргіна.

Силует, що обтягує фігуру або вільний крій, лаконічний дизайн або помітні аплікації, вставки чуттєвого ажуру або зухвале total плетіння макраме, у класичних та витриманих кольорах або яскравих відтінках лайму та фуксії - спідниці та брюки, топи, блузи та светшоти, сукні та пальта з колекції Femestage весна-літо 2017 присвячені рішучій дівчині, яка не знає компромісів. Надя Шаповал – як раз з таких! Оцінити творчу колаборацію та колекцію можна у магазинах польського бренду та на сайті ua.femestage.com.

Модель: Надя Шаповал @nadiiashapoval
Фотограф: Ксенія Каргіна @karginaki
Асистент фотографа, освітлювач: Андрій Бедров @mr_dron
Візаж: Даша Тайвас @dashataivas
Зачіска: Іріс Онуфрієнко @o_iriss
Декор: Марія Чупайленко @mariachupaylenko
Стиль: Марта Калиновська @martakalinowska_stylist
Локація: Київ, Печерський район, житловий комплекс Skyline @skylineresidences
Організація: FASHIONOLOGY Production @fashionology.ua, FASHION-PR @fashion_pr_agency

Femestage - польський бренд жіночого одягу, заснований талановитим дизайнером Євою Мінге. Багаторічний досвід роботи з провідними Будинками моди та команда професіоналів, пристрасно відданих своїй справі, дозволяють Єві Мінге створювати зручний та стильний одяг для сучасних жінок, що шукають елегантність у повсякденних образах. Для колекцій бренду притаманне гармонійне переплетення модних трендів та класики, оригінальний крій, функціональний дизайн та матеріали виняткової якості. www.femestage.com

Рекламна кампанія Femestage весна-літо 2017 року з моделлю Надею Шаповал